Gry-dladzieci.com.pl
Gry-dladzieci.com.pl to strona poświęcona najmłodszym użytkownikom sieciowych gier i zabaw, w pełni kontrolowana, bez przemocy i agresji, tylko ze starannie wybranymi grami dla naszych milusińskich.

Posts Tagged ‘gry zbieranie’

Ta gra jest dla wszystkich sympatyków sztuk walki i wiewiórek. Naszym zadaniem jest w niej bronić swojej dziupli przed nachalnymi sąsiadami, którzy chcą przejąć waszą siedzibę. Skaczcie, używajcie ciosy karate i zbierajcie wypadające bonusy, by przejść tą śmieszną grę.

Gra dla dzieci

Barbie wybrała się na stok, żeby pozjeżdżać na snowboardzie. Na stoku czekają na nią jednak nie tylko przyjemności, ale i pułapki. Musicie omijać skałki, kamienie i inne przeszkody, a zbierajcie kwiatki, gwiazdki i energię, a przede wszystkim wyskakujcie na skoczniach w powietrze, gdyż w tedy Barbie będzie robić ciekawe triki.

Gra dla dzieci

W tej grze dwójka przyjaciół ma za zadanie zbieranie owoców, co najmniej po trzy jednego koloru, rodzaju obok siebie. Wszystko po to, aby nakarmić zwierzątka mieszkające w wiosce. Zaprzyjaźnione zwierzaki będą pomagać im w miare upływu gry, używając swoich nadzwyczajnych zdolności.

Gra platformowa Sonic

Sonic to bohater, którego znają wszyscy. W tej grze platformowej zbieraj monety i przechodź kolejne etapy.

Gra platformowa Sonic